Aplos

Jednostavna informatička rješenja

Java programer @ Aplos

Tl;dr

Tražimo Java programere s iskustvom koji će nam se pridružiti i pomoći u izradi kvalitetnih web aplikacija.

O Aplosu

Bavimo se izradom web rješenja u Javi. Radimo po narudžbi ali imamo i vlastite proizvode - najpoznatije su stranice za usporedbu cijena Nabava.net. Volimo zahtjevne projekte koji podrazumijevaju dozu inovativnosti i isprobavati najnovije tehnologije, pri čemu ne skačemo odmah na posljednji hype već se trudimo koristiti najprikladnije alate i tehnologije za obaviti posao na kvalitetan način.

Cijenimo kvalitetan kod, dobar smisao za humor i ugodnu radnu atmosferu. Ako ti to zvuči primamljivo, javi nam se!

Naš stack baziramo na Javi i pripadajućim tehnologijama (Spring i prijatelji), a ne bježimo ni od raznih JS frameworka, Dockera, Solra i sl.
Zbog povećanja obima posla tražimo više programera, a prvenstveno nas zanimaju ljudi s iskustvom (znači mid i senior programeri).

Opis posla

Programiraš web aplikacije u Javi u poticajnoj i ugodnoj radnoj atmosferi.

Očekujemo

Nudimo

Lokacija našeg ureda je u Zagrebu u Cvjetnom naselju.

Rok prijave je do popune pozicija, a osim životopisa u prijavi poželjno je poslati nam i primjer nečega što si radio (koda i/ili aplikacije) tj. sve što misliš da je relevantno za prijavu za ovaj posao.